وضعیت ایران در نقطه کنونی که در زیر شدید ترین فشار ها  ( نظامی (40 سال اخیر) اقتصادی (به صورت پلکانی از سال 57 تا الان) و فرهنگی و موج های خرابکاری و نفوذی ها (که لحظه ای در این 40 سال بدون حضورشون نبوده و این روند بدون توقف خواهد بود))    بوده و این روند ادامه خواهد داشت . این حیات و ادامه آن و به عبارت دیگر از هم نپاشیدن ایران چیزی جز پشتیبانی اراده و قدرتی شکست ناپذیر که تمام دنیا نمی توانند چیزی جز از اراده او پیروی کنند نمیتوان باشد.

این فشار های پلکانی که امروز به اوج خود رسیده اند قدرت ایران را به صورت پلکانی بالا برده و هم سطح کردند (انگار دشمنان ایران مجری طرح توسعه و پیشرفت ایران بوده اند)  هر اقدامی که دشمنان بر ضد ایران انجام داده اند در نهایت به نفع ایران تمام شده از حمله صدام به کویت تا سرنگونی صدام به دست آمریکا و ناتو . از تحریم دلار و ساز و کار یوترن که ایران را به سمت پیمان های پولی دوجانبه از روی اجبار و اکراه سوق داد که سلطه دلار رو نابود کرد. از پیوستن به برجام و خروج آمریکا از برجام هر دو به نفع ایران و پایان اعتبار آمریکا در این کره خاکی منجر شد (ضرر این بی اعتباری برای آمریکا از  22 تریلیون دلار بدهی  بیشتر است) این بی اعتباری منجر به پایان سلطه آمریکا خواهد شد. خدمت ترامپ احمق به ایران بسیار بزرگتر از خدمت بوش پسر که صدام تجهیز شده آماده حمله به ایران را نابود و کل منطقه را دو دستی تقدیم ایران کرد بیشتر است. تاریخ 3000 ساله اثبات کرده که منطقه جنوب غرب آسیا(خاور میانه) محل متلاشی شدن تمامی ابر قدرت ها در مواجه با آن بوده است که مورد آخر متلاشی شدن شوروی بعد از باتلاق افغانستان بود و فروپاشی آمریکا فقط به دلیل دشمنی با ایران حتمی هست.

این افزایش و اشباع شدن فشار ها علیه ایران ایده آل ترین حالت برای اصلاح و مدل سازی اقتصادی اجتماعی و فرهنگی و باز تولید مدل جدید و جایگزین برای اداره کشور ها رو فقط و فقط در ایران مساعد کرده و منجر به این خواهد شد که مرکز ثقل دنیا و نظم جدید دنیا از واشنگتن دی سی به تهران منتقل شود. که باعث و بانی این اتفاق خود آمریکاست نه دیگران!!!أَمْ یُرِیدُونَ کَیْدًا فَالَّذِینَ کَفَرُوا هُمُ الْمَکِیدُونَ ۴۲


یا مگر نیرنگى در سر دارند، ولى کافران خود نیرنگ خورده‏اند (۴۲)

سوره ۵۲: الطور
منبع : 0 |ایران در نقطه رهایی _ آب دیده شدن زیر بیشترین فشار
برچسب ها : آمریکا ,فشار ,منجر ,دلار ,صدام ,پلکانی ,صورت پلکانی